top of page

BLOG

VALDOVINO

KTO SOM
CONTACT
O STRÁNKE
BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla accumsan, elit sit amet varius semper, nulla mauris mollis quam, tempor suscipit diam nulla vel leo. Quisque porta. Aliquam erat volutpat. Aenean placerat. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero.

 

Morbi scelerisque luctus velit. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas libero.

 

VALDOVINO

19. 06-27. 06. 2014

KTO SOM

Volám sa Terézia Pisoňová a som študentkou digitálneho designu na fakulte multimediálnych komunikácií na Univerzite Tomáša Báti v Zlíne.


Snažím sa experimentovať s vizuálnou komunikáciou v digitálnom prostredí a zdokonaľovať sa v každom smere grafického a digitálneho designu.


A len tak okrajovo, milujem rastliny, hory, oceán, cesty, adrenalínové športy, lowcost cestovanie, pivo, jedlo, ľudí ktorí ma obklopujú všade kde sa nachádzam a viem povedať nazdravie v deviatich jazykoch :). 


¡salud!, saluti!, na zdravie!, egészségére!, skål!, cheers!, na zdraví!, prosit!, na zdravje!

O STRÁNKE

Túto stránku som vytvorila, aby som sa s Vami a mnohými ďalšími mohla podeliť o moje cestovateľské zážitky, užitočné ale aj neužitočné rady, ukázať Vám krásne, vtipné, nečakané, niekedy aj nešťastné zážitky zo všetkých ciest a miest, ktoré som navšívila, a v neposlednom rade Vám dokázať, že cestovať sa dá aj lacno, tým pádom najšťastnejšie ako sa dá :).

 

Enjoy your ride! 

O STRÁNKE

+421 948 543 220

terezia.pisonova@gmail.com

 

feel free to contact me :)

 

 

kontakt

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Vimeo - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
bottom of page